از نوار ابتدای صفحه بر روی گزینه ثبت نام کنید کلیک کرده تا منوی ثبت نام ظاهر گردد و سپس با تکمیل مشخصات ، ثبت نام شما انجام خواهد شد.

 

از نوار ابتدای صفحه بر روی گزینه وارد شوید کلیک کرده و نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را درج نمایید تا وارد حساب کاربری خود شوید. 

 

بلی ، شما میتوانید پس از وارد شدن به حساب کاربری خود از نوار ابتدای صفحه بر روی گزینه پروفایل کلیک کرده و مشخصات خود را ویرایش نمایید.    

 

بلی ، شما میتوانید با حساب کاربری خود وارد شوید و سپس از نوار ابتدای صفحه بر روی گزینه سوابق خرید کلیک کرده تا سوابق خرید شما نمایش داده شود. 

 

بلی ، بدون ثبت نام هم میتوانید خرید انجام دهید اما سوابق خرید شما نشان داده نخواهد شد. 

 

پس از انتخاب کالای مورد نظر و اضافه کردن به سبد خرید بر روی ثبت سفارش کلیک کرده و سپس مشخصات خود را وارد نمایید و بر روی گزینه انتخاب شیوه ی ارسال کلیک نمایید و پس از انتخاب یکی از شیوه های ارسال و انتخاب شیوه ی پرداخت بر روی گزینه مشاهده پیش فاکتور کلیک نموده تا مشخصات فاکتور خود را مشاهده فرمایید و در انتها بر روی تایید و ثبت نهایی کلیک نمایید.   

 

پلاست کالا با ارسال پیامک ، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام میکندو همچنین می توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

 

خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش مراحل سفارش شما از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت.

 

تا پیش از تایید و ثبت نهایی با کلیک بر روی گزینه بازگشت و تصحیح اطلاعات میتوانید سفارش خود را تغییر و یا حذف نمایید. پس از تایید و ثبت نهایی قادر به حذف و یا تغییر سفارش خود نیستید و بایستی با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا سفارش شما ویرایش و یا لغو گردد.

 

شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارش خود را ثبت کنید.

 

خیر ، به منظور کاهش امکان بروز خطا و تسریع در فرآیند پردازش و ارسال سفارش ، مشتریان محترم بایستی سفارشات خود را از طریق سایت ثبت نمایند.

 

کسانی که ایمیل ندارند در هنگام ثبت مشخصات ایمیل اختیاری بوده و نیاز به ثبت آن ندارند.

 

چنانچه پس از دریافت کالا تا 7 روز قصد مرجوعی آن را داشتید میتوانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا کالای شما مرجوع شده و مبلغ شما بدون کسر هزینه مسترد گردد.

 

پس از ثبت سفارش محصول شما در بازه زمانی 1 الی 3 ساعته به دست شما خواهد رسید.

 

ارسال سفارش به دو صورت امکان پذیر می باشد:
1- از طریق پلاست کالا: برای خریدهای یک میلیون تومان و بیشتر.
2- از طریق پیک: برای خریدهای زیر یک میلیون تومان.

 

چنانچه خرید شما بالای یک میلیون تومان باشد هزینه ارسال بهعده ی پلاست کالا می باشد. اما چنانچه خرید شما زیر یک میلیون تومان باشد تنها مبلغ (10 هزار تومان) بابت هزینه پیک دریافت میگردد.

 

پس از انجام خرید محصول به آدرس درج شده در مشخصات شما ارسال خواهد شد و شما پس از دریافت محصول و اطمینان از صحت و سقم آن میتوانید در محل مورد نظر از طریق دستگاه (POS) که در اختیار شما قرار میگیرد پرداخت را انجام دهید.

 

خیر ، پرداختی ها در محل و به صورت نقدی می باشد.

 

پس از سه ماه خرید نقدی ، بعنوان مشتری اعتباری محسوب شده و میتوانید با ارائه چک حداکثر یکماهه خرید خود را انجام دهید.

 

میانگین خرید در ماه محاسبه شده و به میزان میانگین حداکثر یکماه پس از تایید اعتبارسنجی چک، بدون کارمزد می توانید اقدام به خرید نمایید. 

 

مجموعه پلاست کالا در حال حاضر تنها در استان خراسان رضوی فعالیت دارد.

 

ارسال کالا به شهرستان های استان خراسان رضوی از طریق پست بوده و هزینه آن بعهده ی مشتری خواهد بود.

 

شما میتوانید از پنج طریق با مجموعه پلاست کالا در ارتباط باشید:
1- از طریق ابزارک رایچت که در سمت راست سایت تعبیه شده و به طور 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.
2- از طریق فرم (تماس با ما) با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
3- از طریق فرم (تماس با ما) پیام خود را بگذارید.
4- از طریق ایمیلی که در فرم (تماس با ما) ثبت گردیده است.
5- از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09129157260 

 

بلی ، مجموعه پلاست کالا  فروش همواره تخفیف دار ، تخفیفات ویژه اعضای سایت و چهارشنبه بازارهای شگفت انگیز را خواهد داشت.

 

بلی ، شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده ، با پلاست کالا ارتباط برقرار کرده و کالای مورد نظر خود را پیشنهاد دهید تا پلاست کالا در کمترین زمان آن را تهیه نموده و در اختیار شما قرار دهد.

 

بلی ، پلاست کالا نمونه کالای مورد نظر شما را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد. 

 

بلی ، مجموعه پلاست کالا همه جا در خدمت شما عزیزان می باشد ؛ شما میتوانید با کلیک بر روی آیکون های تلگرام و اینستاگرام که در انتهای صفحه قرار گرفته اند عضو شبکه های اجتماعی ما شوید.